SKLOSERVIS - VŠE SE SKLEM!

Jsme tu pro Vás již 25 let. Dlouhodobými zkušenosti se zpracováním skla a prestižní zakázky, které naše firma vyhrála ve výběrových řízeních si naše firma získala své zákazníky. Zabýváme se kompletní realizací sklenářských prací interiérů a exteriérů. Sami vyrábíme a investujeme do moderních technologií a strojů na zpracování skla a proto jsme schopni realizovat zakázky v krátkých dodacích lhůtách.

INFOLINKA: 778 008 210

S naší prací jste se již mohli setkat na mnoha místech jak v ČR tak v zahraničí. Například prosklené fasády a zábradlí obchodních center a výškových domů, výtahové šachty a další raelizace vždy plní bezpečnostní, estetické a někdy i umělecké požadavky našich klientů. Poradenství, zpracování výrobní dokumentace a případná výroba vzorků na ukázku je u nás zdarma.

 

Provozovna 1       Provozovna 2

 

NÁVRHY A REALIZACE INTERIÉRŮ/EXTERIÉRŮ - SKLENĚNÉ PŘÍČKY A DVEŘE - SPRCHOVÉ KOUTY - BAREVNÁ OBKLADOVÁ SKLA - ZRCADLOVÉ STĚNY - SKLENĚNÁ ZÁBRADLÍ A SCHODY...

Pro bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení:
Michal Vyškovský, tel.: 778 008 220, e-mail: 
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Repase starých oken výměnou stávajících skleněných výplní za izolační dvojskla s tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi.

 

PRODEJNY

skloservis@skloservis.cz

Veleslavínská 40, Praha 6
Tel.: 778 008 223

Bělohorská 6, Praha 6
Tel.: 773 008 404

Vršovická 50, Praha 10
Tel: 778 008 225

Sklenáři Praha: příprava skla na zasklení výlohy, plastových oken, řezání skla na míru a pískování skla. Prodej skel na různá využití: bezpečnostní skla, protipožární skla, laboratorní skla, neprůstřelná skla, skla do vitrín, skla do dveří, skla do oken, zrcadlová skla, dvojskla, skla lacobel. Výroba skleněný nábytek na míru, celoskleněné dveře, skleněné markýzi, skleněné příčky, skleněné sprchové kouty a jiné sklenářské výrobky.
Sklenáři Praha: zajišťujeme kompletní sklenářské služby v širokém spektru činností včetně prosklených konstrukcí a jsme schopni realizovat i specializovanou uměleckou ruční výrobu. Jsme schopni pokrýt nejen běžné sklenářské služby pro široký okruh obyvatel, ale hlavně i specializovanou výrobu vysoce reprezentativních exteriérů a hlavně interiérů (autosalony, banky, hotely, obchodní centra) a nelze opomenout ani vysoce kvalitní a odbornou praci zaměstnanců. Sklenářství SKLOSERVIS: sklenáři, Praha
. . .
<sklikReklama_179> </sklikReklama_179>